İade Şartları ve Koşullar

  Üyelik Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi
www.bebecimo.com , sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
 
bebecimo.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, www.bebecimo.com markası ve diğer markalar, www.bebecimo.com. alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır.
Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.
Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. www.bebecimo.com burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.
Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.bebecimo.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.bebecimo.com  ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. www.bebecimo.com. , dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

siparişleriniz genellikle aynı gün kargoya verilir,

kargo takibini sitemizden üyeliğinize girerek  takibini yapabilirsiniz

Gönderinizin en kısa sürede size ulaşması için YURTİÇİ kargo size ulaşmasını sağlıyoruz,   (bu kargo bulunduğunuz yere gelmiyorsa belirtiniz)

    • kargo ücreti 6 TL DİR.100 tl üzeri ücretsizdir , 5 TL kapıda tahsilatli gönderi üçreti alınır.
    • tahsilatlı gönderi yani kapıda ödeme tutarı 5 tl dir.buda siparişe yansıtılır ( kapıda ödeme hizmet bedeli )
    • Kapıda Nakit Ödeme için sipariş tutarı alt limiti 20 TL'dir.
  • siparişleriniz genellikle aynı gün kargoya verilir

İADE VE DEĞİŞİM

iade ve değişim mevcutdur,

bizden aldığınız ürünleri 7 gün içinde orjinal etiketi ve ambalajı bozulmamış olması gereklidir.(kutulu ve özel paketli ürünlerin )

iade ve değişimlerde kargo ücreti müşteriye aitdir (geliş ve gidiş  7+7 TL  ). para iadelerinde ise 6 tl havale ücreti kesilir,eğerki ücretsiz kargo olarak gitmisse,kargo ücretide kesilir,

ürünlerde hata ,defo veya bizden kaynaklı farklı renk ve beden gönderimlerinde tüm masraflar bize aitdir. ( kargo ve havale ücretleri )

Not: ürünlerin Bebek deterjanı ile yıkanmasını önermiyoruz